3090R-182F
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-182F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 245MA 1.25 OHM
Podatkovni listi: 3090R-182F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-182F
Številka dela 3090R-182F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 245MA 1.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9613 pcs Podatkovni list 3090R-182F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 24 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-182F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 85MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 245mA 1.25 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Trenutna ocena 245mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090R-181H
3090R-181H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 765MA 140 MOHM
Na zalogi: 14738 pcs
Prenesi: 3090R-181H.pdf
RFQ
3090R-182K
3090R-182K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 245MA 1.25 OHM