3090-562H
pregled izdelka
Številka dela: 3090-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Podatkovni listi: 3090-562H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-562H
Številka dela 3090-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14767 pcs Podatkovni list 3090-562H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-562H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 53MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 145mA 3.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Trenutna ocena 145mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090-562K
3090-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Na zalogi: 35966 pcs
Prenesi: 3090-562K.pdf
RFQ
3090-680J
3090-680J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
Na zalogi: 21992 pcs
Prenesi: 3090-680J.pdf
RFQ
3090-561H
3090-561H
Opis: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Prenesi: 3090-561H.pdf
Prenesi: 3090-680K.pdf
3090-561G
3090-561G
Prenesi: 3090-561G.pdf
Prenesi: 3090-562J.pdf
3090-562F
3090-562F
Prenesi: 3090-562F.pdf
Opis: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
Prenesi: 3090-681F.pdf
Prenesi: 3090-681G.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%