3090-561J
pregled izdelka
Številka dela: 3090-561J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 3090-561J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-561J
Številka dela 3090-561J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26821 pcs Podatkovni list 3090-561J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 34 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-561J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 160MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 410mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 410mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090-472K
3090-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 30501 pcs
Prenesi: 3090-472K.pdf
RFQ
3090-560J
3090-560J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 750MA 135 MOHM
Na zalogi: 23204 pcs
Prenesi: 3090-560J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Prenesi: 3090-562K.pdf
3090-562H
3090-562H
Prenesi: 3090-562H.pdf
Opis: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Prenesi: 3090-561H.pdf
3090-562F
3090-562F
Prenesi: 3090-562F.pdf
Prenesi: 3090-561F.pdf
Prenesi: 3090-562J.pdf
3090-561G
3090-561G
Prenesi: 3090-561G.pdf
Prenesi: 3090-562G.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%