3090-680J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3090-680J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
Podatkovni listi: 3090-680J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-680J
Številka dela 3090-680J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21992 pcs Podatkovni list 3090-680J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 30 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-680J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 700MHz
natančen opis 68nH Unshielded Inductor 690mA 160 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 690mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090-562J
3090-562J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Na zalogi: 28712 pcs
Prenesi: 3090-562J.pdf
RFQ
3090-561K
3090-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Na zalogi: 27568 pcs
Prenesi: 3090-561K.pdf
RFQ
3090-681H
3090-681H
Opis: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
Prenesi: 3090-681H.pdf
3090-681G
3090-681G
Prenesi: 3090-681G.pdf
Prenesi: 3090-562H.pdf
3090-681F
3090-681F
Prenesi: 3090-681F.pdf
Prenesi: 3090-562F.pdf
Prenesi: 3090-681K.pdf
Prenesi: 3090-562G.pdf
Prenesi: 3090-681J.pdf
Opis: FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%