2512R-332F
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-332F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM
Podatkovni listi: 2512R-332F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-332F
Številka dela 2512R-332F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23192 pcs Podatkovni list 2512R-332F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Druga imena 2512R-332F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 734mA 750 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max
Trenutna ocena 734mA Tok - nasičenost 551mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512R-332G
2512R-332G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM
Na zalogi: 33049 pcs
Prenesi: 2512R-332G.pdf
RFQ
2512R-273J
2512R-273J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
Na zalogi: 66465 pcs
Prenesi: 2512R-273J.pdf
RFQ
2512R-332K
2512R-332K
Prenesi: 2512R-332K.pdf
2512R-272K
2512R-272K
Opis: FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM