2512R-273F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-273F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
Podatkovni listi: 2512R-273F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-273F
Številka dela 2512R-273F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24603 pcs Podatkovni list 2512R-273F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2512R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 2512R-273F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 330mA 3.7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Trenutna ocena 330mA Tok - nasičenost 248mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512R-332G
2512R-332G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM
Na zalogi: 33049 pcs
Prenesi: 2512R-332G.pdf
RFQ
2512R-332F
2512R-332F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 23192 pcs
Prenesi: 2512R-332F.pdf
RFQ
2512R-223K
2512R-223K
Opis: FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
Prenesi: 2512R-223K.pdf
2512R-272H
2512R-272H
Opis: FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
Prenesi: 2512R-272H.pdf
2512R-273H
2512R-273H
Opis: FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
Prenesi: 2512R-273H.pdf
2512R-273K
2512R-273K