2512R-333F
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-333F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 2512R-333F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-333F
Številka dela 2512R-333F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25442 pcs Podatkovni list 2512R-333F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Druga imena 2512R-333F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Unshielded Inductor 326mA 3.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Trenutna ocena 326mA Tok - nasičenost 245mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512R-392G
2512R-392G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
Na zalogi: 28551 pcs
Prenesi: 2512R-392G.pdf
RFQ
2512R-392F
2512R-392F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 21856 pcs
Prenesi: 2512R-392F.pdf
RFQ
2512R-333K
2512R-333K
Opis: FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD