2512R-182G
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-182G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
Podatkovni listi: 2512R-182G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-182G
Številka dela 2512R-182G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37217 pcs Podatkovni list 2512R-182G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Druga imena 2512R-182G TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 1.18A 290 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Trenutna ocena 1.18A Tok - nasičenost 890mA