2512R-153F
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-153F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 474MA 1.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 2512R-153F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-153F
Številka dela 2512R-153F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 474MA 1.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23498 pcs Podatkovni list 2512R-153F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Druga imena 2512R-153F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 474mA 1.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 474mA Tok - nasičenost 355mA