2512R-152F
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-152F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM
Podatkovni listi: 2512R-152F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-152F
Številka dela 2512R-152F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23709 pcs Podatkovni list 2512R-152F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2512R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 2512R-152F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 1.22A 270 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Trenutna ocena 1.22A Tok - nasičenost 920mA
Podobni izdelki
2512R-123J
2512R-123J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
Na zalogi: 77469 pcs
Prenesi: 2512R-123J.pdf
RFQ
2512R-152J
2512R-152J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM
Na zalogi: 68078 pcs
Prenesi: 2512R-152J.pdf
RFQ
2512R-152K
2512R-152K