2512R-182H
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-182H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
Podatkovni listi: 2512R-182H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-182H
Številka dela 2512R-182H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56595 pcs Podatkovni list 2512R-182H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Druga imena 2512R-182H TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 1.18A 290 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Trenutna ocena 1.18A Tok - nasičenost 890mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512R-183G
2512R-183G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD
Na zalogi: 36571 pcs
Prenesi: 2512R-183G.pdf
RFQ
2512R-182K
2512R-182K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
Na zalogi: 97771 pcs
Prenesi: 2512R-182K.pdf
RFQ
2512R-153K
2512R-153K
Opis: FIXED IND 15UH 474MA 1.8 OHM SMD