2256R-26J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-26J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 730MA 735 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-26J
Številka dela 2256R-26J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 730MA 735 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64909 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256R-26J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Unshielded Molded Inductor 730mA 735 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 735 mOhm Max
Trenutna ocena 730mA Tok - nasičenost 730mA
Podobni izdelki
2256R-25J
2256R-25J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 760MA 672 MOHM
Na zalogi: 63013 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-271L
2256R-271L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 6.75A 8.5 MOHM
Na zalogi: 107918 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-24K
2256R-24K
Opis: FIXED IND 82UH 810MA 604 MOHM TH
2256R-26K
2256R-26K
Opis: FIXED IND 120UH 730MA 735 MOHM
2256R-271J
2256R-271J
2256R-271K
2256R-271K
2256R-26L
2256R-26L
2256R-27J
2256R-27J
Opis: FIXED IND 150UH 630MA 913 MOHM
2256R-24J
2256R-24J
2256R-25L
2256R-25L
2256R-24L
2256R-24L
2256R-25K
2256R-25K
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%