2256R-25J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-25J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 760MA 672 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-25J
Številka dela 2256R-25J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 760MA 672 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63013 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256R-25J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Molded Inductor 760mA 672 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 672 mOhm Max
Trenutna ocena 760mA Tok - nasičenost 760mA
Podobni izdelki
2256R-23K
2256R-23K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 970MA 418 MOHM TH
Na zalogi: 72854 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-271J
2256R-271J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 6.75A 8.5 MOHM
Na zalogi: 62762 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-26L
2256R-26L
Opis: FIXED IND 120UH 730MA 735 MOHM
2256R-26J
2256R-26J
2256R-24K
2256R-24K
Opis: FIXED IND 82UH 810MA 604 MOHM TH
2256R-24J
2256R-24J
2256R-23L
2256R-23L
2256R-25K
2256R-25K
Opis: FIXED IND 100UH 760MA 672 MOHM
2256R-25L
2256R-25L
2256R-24L
2256R-24L
2256R-26K
2256R-26K
2256R-23J
2256R-23J
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%