2256R-27J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-27J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 630MA 913 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-27J
Številka dela 2256R-27J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 630MA 913 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58498 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256R-27J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Molded Inductor 630mA 913 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 913 mOhm Max
Trenutna ocena 630mA Tok - nasičenost 630mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2256R-26K
2256R-26K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 730MA 735 MOHM
Na zalogi: 69688 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-27L
2256R-27L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 630MA 913 MOHM
Na zalogi: 101449 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-271K
2256R-271K
Opis: FIXED IND 270NH 6.75A 8.5 MOHM
2256R-271J
2256R-271J
2256R-29J
2256R-29J
Opis: FIXED IND 220UH 500MA 1.58 OHM
2256R-27K
2256R-27K
2256R-26J
2256R-26J
2256R-28J
2256R-28J
Opis: FIXED IND 180UH 530MA 1.37 OHM
2256R-26L
2256R-26L
2256R-28L
2256R-28L
2256R-28K
2256R-28K
2256R-271L
2256R-271L
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%