1641R-682J
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 285MA 1.02 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-682J
Številka dela 1641R-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 285MA 1.02 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110897 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-682J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Molded Inductor 285mA 1.02 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max
Trenutna ocena 285mA Tok - nasičenost 285mA
Podobni izdelki
1641R-681H
1641R-681H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 430MA 450 MOHM
Na zalogi: 82226 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-683J
1641R-683J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH
Na zalogi: 94866 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-564K
1641R-564K
Opis: FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH
1641R-684H
1641R-684H
Opis: FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH
1641R-564J
1641R-564J
1641R-682K
1641R-682K
Opis: FIXED IND 6.8UH 285MA 1.02 OHM
1641R-682H
1641R-682H
1641R-681K
1641R-681K
1641R-683K
1641R-683K