1641R-684J
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-684J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-684J
Številka dela 1641R-684J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108506 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-684J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 4.5MHz
natančen opis 680µH Shielded Molded Inductor 84mA 11.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11.8 Ohm Max
Trenutna ocena 84mA Tok - nasičenost 50mA
Podobni izdelki
1641R-683J
1641R-683J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH
Na zalogi: 94866 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-684H
1641R-684H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH
Na zalogi: 70915 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-682K
1641R-682K
Opis: FIXED IND 6.8UH 285MA 1.02 OHM
1641R-821K
1641R-821K
Opis: FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM
1641R-822J
1641R-822J
Opis: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM
1641R-683H
1641R-683H
1641R-684K
1641R-684K