1641R-682H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-682H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 285MA 1.02 OHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-682H
Številka dela 1641R-682H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 285MA 1.02 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80011 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-682H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Molded Inductor 285mA 1.02 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max
Trenutna ocena 285mA Tok - nasičenost 285mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641R-683H
1641R-683H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH
Na zalogi: 91287 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-683J
1641R-683J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 94866 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-683K
1641R-683K