1641R-332H
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-332H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-332H
Številka dela 1641R-332H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92019 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-332H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 85MHz
natančen opis 3.3µH Shielded Molded Inductor 490mA 350 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Trenutna ocena 490mA Tok - nasičenost 490mA
Podobni izdelki
1641R-331K
1641R-331K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM
Na zalogi: 108456 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-332J
1641R-332J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM
Na zalogi: 97761 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-333K
1641R-333K
Opis: FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH
1641R-334H
1641R-334H
Opis: FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH
1641R-274K
1641R-274K
Opis: FIXED IND 270UH 120MA 5.8 OHM TH