1641R-274H
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-274H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 120MA 5.8 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-274H
Številka dela 1641R-274H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 120MA 5.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79167 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-274H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 7MHz
natančen opis 270µH Shielded Molded Inductor 120mA 5.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Trenutna ocena 120mA Tok - nasičenost 70mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641R-272H
1641R-272H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 545MA 280 MOHM
Na zalogi: 82297 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-332H
1641R-332H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM
Na zalogi: 92019 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-331K
1641R-331K
Opis: FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM
1641R-272J
1641R-272J
1641R-273J
1641R-273J
Opis: FIXED IND 27UH 265MA 1.19 OHM TH
1641R-273K
1641R-273K
1641R-272K
1641R-272K