1641R-331J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-331J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-331J
Številka dela 1641R-331J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104604 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 46 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-331J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 330nH Shielded Molded Inductor 800mA 130 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost 800mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641R-273J
1641R-273J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 265MA 1.19 OHM TH
Na zalogi: 85379 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-333H
1641R-333H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH
Na zalogi: 72290 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-273K
1641R-273K
1641R-274H
1641R-274H
Opis: FIXED IND 270UH 120MA 5.8 OHM TH
1641R-332H
1641R-332H
Opis: FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM
1641R-331K
1641R-331K
Opis: FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM
1641R-331H
1641R-331H
1641R-333J
1641R-333J
1641R-274K
1641R-274K
1641R-332K
1641R-332K
1641R-332J
1641R-332J
1641R-274J
1641R-274J
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%