1641R-183H
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-183H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-183H
Številka dela 1641R-183H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82492 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-183H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 18µH Shielded Molded Inductor 305mA 890 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 890 mOhm Max
Trenutna ocena 305mA Tok - nasičenost 235mA
Podobni izdelki
1641R-184H
1641R-184H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 138MA 4.4 OHM TH
Na zalogi: 82352 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-183K
1641R-183K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH