1641R-182H
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-182H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 775MA 140 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-182H
Številka dela 1641R-182H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 775MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74068 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-182H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Molded Inductor 775mA 140 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 775mA Tok - nasičenost 775mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641R-183K
1641R-183K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH