1641R-181H
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-181H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 1.33A 47 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-181H
Številka dela 1641R-181H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 1.33A 47 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93626 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-181H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 180nH Shielded Molded Inductor 1.33A 47 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Trenutna ocena 1.33A Tok - nasičenost 1.33A