1641R-103J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-103J
Številka dela 1641R-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106984 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-103J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 46MHz
natančen opis 10µH Shielded Molded Inductor 228mA 1.62 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.62 Ohm Max
Trenutna ocena 228mA Tok - nasičenost 228mA