1641R-103H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-103H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-103H
Številka dela 1641R-103H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74721 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-103H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 46MHz
natančen opis 10µH Shielded Molded Inductor 228mA 1.62 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.62 Ohm Max
Trenutna ocena 228mA Tok - nasičenost 228mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641R-103J
1641R-103J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH
Na zalogi: 106984 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-101H
1641R-101H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 1.83A 25 MOHM TH
Na zalogi: 83717 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-104K
1641R-104K
Opis: FIXED IND 100UH 164MA 3.12 OHM
1641R-103K BK
1641R-103K BK
1641R-104J
1641R-104J
1641R-103K
1641R-103K
1641R-101K
1641R-101K
Proizvajalci: API Delevan Inc.
1641R-101J
1641R-101J
1641R-102J
1641R-102J
Opis: FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH
1641R-102K
1641R-102K
1641R-102H
1641R-102H
1641R-104H
1641R-104H
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%