1641R-102H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-102H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-102H
Številka dela 1641R-102H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79814 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-102H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 140MHz
natančen opis 1µH Shielded Molded Inductor 1.09A 70 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Trenutna ocena 1.09A Tok - nasičenost 1.09A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641R-101J
1641R-101J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 1.83A 25 MOHM TH
Na zalogi: 105811 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-101K
1641R-101K
Proizvajalci: API Delevan Inc.
Na zalogi: 69903 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-102J
1641R-102J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH
1641L1
1641L1
Proizvajalci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: 10G APD ROSA
1641R-102K
1641R-102K
1641R-103K BK
1641R-103K BK
Opis: FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH