1641-334H
pregled izdelka
Številka dela: 1641-334H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-334H
Številka dela 1641-334H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 74863 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-334H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 6.5MHz
natančen opis 330µH Shielded Molded Inductor 115mA 6.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max
Trenutna ocena 115mA Tok - nasičenost 65mA