1641-333J
pregled izdelka
Številka dela: 1641-333J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-333J
Številka dela 1641-333J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 109304 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-333J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 34MHz
natančen opis 33µH Shielded Molded Inductor 248mA 1.37 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.37 Ohm Max
Trenutna ocena 248mA Tok - nasičenost 190mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-391J
1641-391J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 680MA 180 MOHM
Na zalogi: 110135 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH
Na zalogi: 91209 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-332K
1641-332K
Opis: FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM
Opis: FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM
1641-332H
1641-332H
Opis: FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH