1641-392H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641-392H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 455MA 400 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-392H
Številka dela 1641-392H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 455MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 78702 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-392H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 75MHz
natančen opis 3.9µH Shielded Molded Inductor 455mA 400 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 455mA Tok - nasičenost 455mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-334J
1641-334J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH
Na zalogi: 91209 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-392K
1641-392K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 455MA 400 MOHM
Na zalogi: 107339 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 39UH 209MA 1.93 OHM TH
Opis: FIXED IND 390NH 680MA 180 MOHM
1641-394H
1641-394H
Opis: FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH