1641-224H
pregled izdelka
Številka dela: 1641-224H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 130MA 5 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-224H
Številka dela 1641-224H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 130MA 5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 92524 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-224H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 7.5MHz
natančen opis 220µH Shielded Molded Inductor 130mA 5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost 80mA
Podobni izdelki
1641-224J
1641-224J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220UH 130MA 5 OHM TH
Na zalogi: 99053 pcs
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 295MA 960 MOHM TH
Na zalogi: 101621 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-222K
1641-222K
Opis: FIXED IND 2.2UH 665MA 190 MOHM
Opis: FIXED IND 270NH 870MA 110 MOHM
1641-223H
1641-223H