1641-222H
pregled izdelka
Številka dela: 1641-222H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 665MA 190 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-222H
Številka dela 1641-222H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 665MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 86510 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-222H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 2.2µH Shielded Molded Inductor 665mA 190 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 665mA Tok - nasičenost 665mA