1641-221J
pregled izdelka
Številka dela: 1641-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-221J
Številka dela 1641-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 113869 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 49 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-221J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 220nH Shielded Molded Inductor 1.12A 67 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 67 mOhm Max
Trenutna ocena 1.12A Tok - nasičenost 1.12A
Podobni izdelki
1641-222J
1641-222J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 665MA 190 MOHM
Na zalogi: 105912 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-222K
1641-222K
Proizvajalci: API Delevan