1641-271H
pregled izdelka
Številka dela: 1641-271H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 870MA 110 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-271H
Številka dela 1641-271H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 870MA 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 74731 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 47 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-271H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 270nH Shielded Molded Inductor 870mA 110 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Trenutna ocena 870mA Tok - nasičenost 870mA
Podobni izdelki
1641-272J
1641-272J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 545MA 280 MOHM
Na zalogi: 110638 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-272K
1641-272K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 100808 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 270NH 870MA 110 MOHM