1331-272H
pregled izdelka
Številka dela: 1331-272H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 1331-272H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-272H
Številka dela 1331-272H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24914 pcs Podatkovni list 1331-272H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 48 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-272H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 90MHz
natančen opis 2.7µH Shielded Inductor 193mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 193mA Tok - nasičenost 193mA
Podobni izdelki
1331-224J
1331-224J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Na zalogi: 32153 pcs
Prenesi: 1331-224J.pdf
RFQ
1331-273K
1331-273K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 49269 pcs
Prenesi: 1331-273K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
Prenesi: 1331-271J.pdf
Prenesi: 1331-224K.pdf
1331-274H
1331-274H
Opis: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
Prenesi: 1331-274H.pdf
Opis: FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
Prenesi: 1331-271H.pdf