1331-271H
pregled izdelka
Številka dela: 1331-271H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
Podatkovni listi: 1331-271H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-271H
Številka dela 1331-271H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22842 pcs Podatkovni list 1331-271H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-271H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 270nH Shielded Inductor 530mA 160 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 530mA Tok - nasičenost 530mA
Podobni izdelki
1331-273H
1331-273H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 25405 pcs
Prenesi: 1331-273H.pdf
RFQ
1331-272J
1331-272J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
Na zalogi: 40297 pcs
Prenesi: 1331-272J.pdf
RFQ
1331-224K
1331-224K
Opis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Prenesi: 1331-224K.pdf
Prenesi: 1331-272K.pdf
Prenesi: 1331-272H.pdf
Opis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
Prenesi: 1331-223J.pdf
Opis: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM