1331-271J
pregled izdelka
Številka dela: 1331-271J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
Podatkovni listi: 1331-271J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-271J
Številka dela 1331-271J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32760 pcs Podatkovni list 1331-271J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-271J TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 270nH Shielded Inductor 530mA 160 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 530mA Tok - nasičenost 530mA