1331-152H
pregled izdelka
Številka dela: 1331-152H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
Podatkovni listi: 1331-152H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-152H
Številka dela 1331-152H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21861 pcs Podatkovni list 1331-152H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 41 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-152H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 1.5µH Shielded Inductor 228mA 860 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 860 mOhm Max
Trenutna ocena 228mA Tok - nasičenost 228mA
Podobni izdelki
1331-152K
1331-152K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM