1331-124H
pregled izdelka
Številka dela: 1331-124H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 1331-124H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-124H
Številka dela 1331-124H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24420 pcs Podatkovni list 1331-124H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 31 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-124H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 120µH Shielded Inductor 88mA 5.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Trenutna ocena 88mA Tok - nasičenost 27mA
Podobni izdelki
1331-152H
1331-152H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
Na zalogi: 21861 pcs
Prenesi: 1331-152H.pdf
RFQ
1331-151J
1331-151J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Na zalogi: 39817 pcs
Prenesi: 1331-151J.pdf
RFQ
1331-151K
1331-151K
Prenesi: 1331-151K.pdf
Opis: FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
Prenesi: 1331-124K.pdf
Opis: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM