1331-151H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1331-151H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Podatkovni listi: 1331-151H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-151H
Številka dela 1331-151H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24166 pcs Podatkovni list 1331-151H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-151H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 415MHz
natančen opis 150nH Shielded Inductor 610mA 120 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 610mA Tok - nasičenost 610mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1331-124H
1331-124H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 24420 pcs
Prenesi: 1331-124H.pdf
RFQ
1331-151K
1331-151K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Na zalogi: 53378 pcs
Prenesi: 1331-151K.pdf
RFQ
1331-152J
1331-152J
Opis: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
Prenesi: 1331-152J.pdf
Prenesi: 1331-124J.pdf