1210-683H
API DelevanAPI Delevan
1210-683H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-683H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
Podatkovni listi: 1210-683H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-683H
Številka dela 1210-683H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 94172 pcs Podatkovni list 1210-683H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-683H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 144mA 9 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Trenutna ocena 144mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210-821G
1210-821G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
Na zalogi: 55538 pcs
Prenesi: 1210-821G.pdf
RFQ
1210-682J
1210-682J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Na zalogi: 115201 pcs
Prenesi: 1210-682J.pdf
RFQ
Prenesi: 1210-682G.pdf
1210-682K
1210-682K
Prenesi: 1210-682K.pdf
Opis: FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM
Prenesi: 1210-820J.pdf
Opis: FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
1210-821F
1210-821F
Prenesi: 1210-821F.pdf
Prenesi: 1210-820K.pdf
1210-682H
1210-682H
Prenesi: 1210-682H.pdf
Prenesi: 1210-683F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%