1210-682J
API DelevanAPI Delevan
1210-682J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: 1210-682J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-682J
Številka dela 1210-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 115201 pcs Podatkovni list 1210-682J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-682J TR 500
DN10682JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 321mA 1.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Trenutna ocena 321mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210-683K
1210-683K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
Na zalogi: 97392 pcs
Prenesi: 1210-683K.pdf
RFQ
1210-681J
1210-681J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
Na zalogi: 133653 pcs
Prenesi: 1210-681J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Prenesi: 1210-682K.pdf
1210-682F
1210-682F
Prenesi: 1210-682F.pdf
1210-681H
1210-681H
Prenesi: 1210-681H.pdf
1210-682G
1210-682G
Prenesi: 1210-682G.pdf
Prenesi: 1210-683J.pdf
Prenesi: 1210-683F.pdf
Prenesi: 1210-683H.pdf
Prenesi: 1210-683G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%