1210-682H
API DelevanAPI Delevan
1210-682H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-682H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: 1210-682H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-682H
Številka dela 1210-682H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 78243 pcs Podatkovni list 1210-682H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-682H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 321mA 1.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 321mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210-681K
1210-681K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
Na zalogi: 116803 pcs
Prenesi: 1210-681K.pdf
RFQ
1210-683H
1210-683H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
Na zalogi: 94172 pcs
Prenesi: 1210-683H.pdf
RFQ
1210-683G
1210-683G
Prenesi: 1210-683G.pdf
1210-682J
1210-682J
Opis: FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Prenesi: 1210-682J.pdf
Prenesi: 1210-682G.pdf
Prenesi: 1210-682K.pdf
Prenesi: 1210-683J.pdf
1210-682F
1210-682F
Prenesi: 1210-682F.pdf
Prenesi: 1210-681H.pdf
Prenesi: 1210-683F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%