1210-182H
API DelevanAPI Delevan
1210-182H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-182H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM
Podatkovni listi: 1210-182H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-182H
Številka dela 1210-182H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 93483 pcs Podatkovni list 1210-182H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-182H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 75MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 454mA 900 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Trenutna ocena 454mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210-183J
1210-183J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD
Na zalogi: 118433 pcs
Prenesi: 1210-183J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
Na zalogi: 109846 pcs
Prenesi: 1210-181J.pdf
RFQ
1210-183G
1210-183G
Prenesi: 1210-183G.pdf
1210-182F
1210-182F
Opis: FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM
Prenesi: 1210-182F.pdf
Prenesi: 1210-182G.pdf
1210-181H
1210-181H
Prenesi: 1210-181H.pdf
1210-182K
1210-182K
Prenesi: 1210-182K.pdf
Prenesi: 1210-181K.pdf
Prenesi: 1210-183F.pdf
Prenesi: 1210-183H.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%