1210-181H
API DelevanAPI Delevan
1210-181H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-181H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
Podatkovni listi: 1210-181H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-181H
Številka dela 1210-181H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 75546 pcs Podatkovni list 1210-181H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-181H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 400MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 860mA 280 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Trenutna ocena 860mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210-181J
1210-181J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
Na zalogi: 109846 pcs
Prenesi: 1210-181J.pdf
RFQ
1210-181G
1210-181G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 51170 pcs
Prenesi: 1210-181G.pdf
RFQ
1210-181K
1210-181K
Prenesi: 1210-181K.pdf
1210-182F
1210-182F
Opis: FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM