1210-183H
API DelevanAPI Delevan
1210-183H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-183H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD
Podatkovni listi: 1210-183H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-183H
Številka dela 1210-183H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 85737 pcs Podatkovni list 1210-183H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-183H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 23MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 237mA 3.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Trenutna ocena 237mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210-183K
1210-183K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD
Na zalogi: 113767 pcs
Prenesi: 1210-183K.pdf
RFQ
1210-183J
1210-183J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 118433 pcs
Prenesi: 1210-183J.pdf
RFQ
1210-183G
1210-183G