108-683KS
pregled izdelka
Številka dela: 108-683KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-683KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 108-683KS
Številka dela 108-683KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 25083 pcs Podatkovni list 108-683KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-683KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 8.2MHz
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 32mA 25 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Trenutna ocena 32mA Tok - nasičenost -