108-823HS
pregled izdelka
Številka dela: 108-823HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-823HS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 108-823HS
Številka dela 108-823HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10541 pcs Podatkovni list 108-823HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-823HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 82µH Unshielded Inductor 30mA 28 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max
Trenutna ocena 30mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108-823GS
108-823GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD
Na zalogi: 7178 pcs
Prenesi: 108-823GS.pdf
RFQ
108-823K
108-823K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 22843 pcs
Prenesi: 108-823K.pdf
RFQ
108-823J
108-823J
Prenesi: 108-823J.pdf
108-823G
108-823G
Prenesi: 108-823G.pdf
108-683KS
108-683KS
Opis: FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD
Prenesi: 108-683KS.pdf
108-823JS
108-823JS
Prenesi: 108-823JS.pdf
Prenesi: 108-683K.pdf
108-PGM12005-10
108-PGM12005-10
Proizvajalci: Aries Electronics, Inc.
Opis: CONN SOCKET PGA GOLD
Prenesi: 108-PGM12005-10.pdf
Prenesi: 108-823KS.pdf
108-823H
108-823H
Prenesi: 108-823H.pdf
Opis: CONN SOCKET PGA GOLD
Prenesi: 108-PGM12005-41.pdf
108-823FS
108-823FS
Prenesi: 108-823FS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%