108-683JS
pregled izdelka
Številka dela: 108-683JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 32MA 23 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-683JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 108-683JS
Številka dela 108-683JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 32MA 23 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15271 pcs Podatkovni list 108-683JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-683JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 8.2MHz
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 32mA 23 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 23 Ohm Max
Trenutna ocena 32mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108-823H
108-823H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD
Na zalogi: 10875 pcs
Prenesi: 108-823H.pdf
RFQ
108-683K
108-683K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD
Na zalogi: 21611 pcs
Prenesi: 108-683K.pdf
RFQ
108-823G
108-823G
Prenesi: 108-823G.pdf
Opis: FIXED IND 68UH 32MA 23 OHM SMD
Prenesi: 108-683G.pdf
108-683HS
108-683HS
Prenesi: 108-683HS.pdf
108-823GS
108-823GS
Prenesi: 108-823GS.pdf
108-683J
108-683J