108-273JS
pregled izdelka
Številka dela: 108-273JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-273JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108-273JS
Številka dela 108-273JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 17000 pcs Podatkovni list 108-273JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 32 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-273JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 14MHz
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 55mA 8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Trenutna ocena 55mA Tok - nasičenost -