108-273FS
pregled izdelka
Številka dela: 108-273FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-273FS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 108-273FS
Številka dela 108-273FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5405 pcs Podatkovni list 108-273FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 32 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-273FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 14MHz
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 55mA 8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Trenutna ocena 55mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN BANANA JACK STD RED 16AWG
Na zalogi: 115740 pcs
Prenesi: 108-2302-801.pdf
RFQ
108-273JS
108-273JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Na zalogi: 17000 pcs
Prenesi: 108-273JS.pdf
RFQ
108-273G
108-273G
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 108-273G.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN JACK BANANA INSULATED RED
Prenesi: 108-2302-621.pdf
108-273GS
108-273GS
Prenesi: 108-273GS.pdf
Opis: YELLOW RIB-LOC BANANA JACK
108-273J
108-273J
Prenesi: 108-273J.pdf
108-273HS
108-273HS
Prenesi: 108-273HS.pdf
Opis: CONN BANANA JACK STD BLACK 16AWG
Opis: BLUE RIB-LOC BANANA JACK
108-273H
108-273H
Prenesi: 108-273H.pdf
Opis: CONN JACK BANANA INSULATED BLACK
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%